W ramach wsparcia sprzętowego na rozpoczęcie współpracy z e-militaria.pl, do naszych testów trafiła najnowsza wersja spodni SFU Next od Helikona oraz bluza mundurowa Leo Kohler.
W przypadku tych pierwszych, kolejny egzemplarz podrzuca bezpośrednio i sam Helikon, także recenzja będzie 2-krajowa: testowana zarówno w Polsce, jak i w UK. Natomiast bluza od Leo w kamuflażu Multicam Tropic będzie testowana wraz ze spodniami tego samego producenta oraz oporządzeniem Templars Gear – i zdjęcia pojawią się za jakiś czas, jak tylko wszystko zbierzemy do kupy.

sprzęt

Spodnie Helikon ‘SFU Next’ i bluza mundurowa Leo Kohler ‘KSK Field Jacket’.

Przypominam, że nasze zasoby sprzętu w kamuflażu MC Tropic stale rośnie i docelowo cały zespół ma być w niego wyposażony.

LK ‘KSK Field Jacket’ – wpasowuje się w tą samą linię co i spodnie Explorer – minimalizm i użytkowość, choć osobiście wolałbym zamki kieszeni piersiowych po zewnętrznej stronie. Umożliwia to wtedy dostęp do zawartości kieszeni nawet podczas noszenia kamizelki, jak było np. w bluzie Helikona CPU.

Więcej informacji i zdjęć już wkrótce.

Share.

About Author

Just DevilFish being DevilFish... Koneser dobrego szpeju, airsoftowiec, sprzętowy nacjonalista (no dobra, za granicą też robią świetny sprzęt, ale trzeba być patriotą - u nas też robią fantastyczne oporządzenie i trzeba to wspierać).

Leave A Reply