Projekt 20 litrowego plecaka Vector opracowywanego przez Spearpoint – Indywidualne rozwiązania projektowe jest już niemal na ukończeniu. Od dłuższego czasu testowaliśmy 20 i 30 litrowe wersje Vectorów (czyli odpowiednio Vector 2 i 3) i stwierdzamy, że plecaczek jako EDC jest świetny, a co więcej wykrojony tak, by pasować do kamizelki i chest riga Spearpointa. Oczywiście my testowaliśmy go jeszcze z kamizelką TG-PC od Templara i ULPC od Specopsa – i również wrażenia z użytkowania były bardzo pozytywne.

Ogólnie rzecz biorąc plecak w obecnej formie jest już w naszej opinii produktem gotowym, nie mniej jednak pojawiają się głosy, aby dodać do wersji jeszcze boczny montaż molle. Tyle, że to wiąże się jednak ze sporym przeprojektowaniem plecaka, a czy jest konieczne to już inna sprawa. Ja w obu przypadkach nie dokładałem żadnej kieszeni 😉 Mimo to do airsoftu boczny montaż może mieć praktyczne zastosowanie, czy to żeby podpiąć ładownice z magazynkami, granatami, radiem, czy też innym sprzętem, do którego potrzebny jest szybki dostęp.

Z naszej strony padł pomysł na parę modyfikacji w związku z tym – jednak tak jak mówiłem, wychodzi z tego właściwie nowy plecak 😉

Share.

About Author

Just DevilFish being DevilFish... Koneser dobrego szpeju, airsoftowiec, sprzętowy nacjonalista (no dobra, za granicą też robią świetny sprzęt, ale trzeba być patriotą - u nas też robią fantastyczne oporządzenie i trzeba to wspierać).

Leave A Reply